[PATRONAT MEDIALNY] Zła miłość - Samanta Louis

8 komentarzy

Autor: Samanta Louis
Tytuł: Zła miłość
Wydawnictwo: e-bookowo
Liczba stron: 210
Premiera: 10 grudnia 2018


Hej!
Zachęcam do mojego kolejnego patronatu. 


Opis:
Przyjaźń, miłość i bolesna prawda.

Jaka miłość sprawia, że gdy ją wyznasz, twój kochanek odchodzi? Z pewnością jest to zła miłość. Ale czy ta miłość nie zasługuje na szansę?


Kiedy Cassandrę opuszcza ojciec, a matka wysyła ją na miesiąc wakacji do swojej siostry, dziewczyna nie podejrzewa jeszcze, że ten wyjazd wywróci jej życie do góry nogami. Niespodziewanie na drodze Cassie stanie Dean, chłopak, który odszedł w momencie kiedy oddała mu serce. I miał ku temu dobre powody, bowiem tajemnica, jaką skrywa Dean, nie jest łatwa do zaakceptowania. Może się okazać, że gdy prawda wyjdzie na jaw, strach będzie silniejszy od uczucia, jakim Cassie darzy Deana.
W końcu Zła Miłość nie może mieć prawa bytu, czyż nie?


Samanta Louis:
Pochodzi z Poznania, z zawodu jest fryzjerem, choć miała być księgową. Uwielbia czekoladę i czerwone wino. Prowadzi bloga Lawendowa Czytelnia. Zadebiutowała powieścią "Chłopak, który pokazał mi, jak żyć". W przyszłości planuje napisać kolejne poruszające romanse, w których nie zabraknie dramatyzmu, ale także miłości. Już teraz pracuje nad kolejną książką z pogranicza erotyki. 


Już teraz zapraszam na recenzję powieści, która ukaże się już niedługo. 

Buziaki, Oliwia ;)

8 komentarzy :

 1. Gratuluję patronatu. W sieci chyba nie było zbyt głośno o tej książce, bo pierwszy raz ją widzę. Brzmi ciekawie, chętnie przeczytam, zwłaszcza że autorka pochodzi z Wielkopolski tak jak ja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję patronatu! Zawsze mnie takie wyróżnienie bardzo cieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje kolejna autorka,której nie znam

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze słyszę - i o książce i o autorce...

  OdpowiedzUsuń