2 URODZINY BLOGA!!!

4 komentarzy

Hej!
1 lipca minęło 2 lata odkąd założyłam tego bloga.
Przez ten czas poznałam wielu wspaniałych ludzi oraz rozwinęłam swoje skrzydła. Przeczytałam ciekawe książki i poszerzyłam biblioteczkę. 

W tym poście pokaże Wam co wydarzyło się u mnie przez rok. Opis pierwszych miesięcy znajdziecie tutaj.

Rok temu otrzymałam po raz pierwszy książkę, którą zrecenzowałam przedpremierowo. Był to wywiad rzeka "Jest  życie po końcu świata". Była to wspaniała lektura, do której jeszcze na pewno wrócę. Odbyły się konkursy i powstało wiele fotorelacji. Miedzy innymi z BBM (2, 3, 4) oraz z 21. Targów Książki w Krakowie (1, 2, 3). Pod koniec roku powstało podsumowanie. W lutym powstała nowa seria zapowiedzi miesiąca. Miałam okazję przeprowadzić dwa wywiady. Z Panią Ewą Bauer oraz z Samantą Louis. Zapoznałam Was również z moim patronatem medialnym oraz zostałam ambasadorką książki Augusty Docher "Cała ja", o czym zapomniałam Wam wcześniej wspomnieć. 


Przez te 2 lata pojawiło się 122 postów, w czym 71 to recenzje książek. Odwiedziliście mnie około 17 100 razy i zostawiliście 203 komentarze. Przez ten rok pojawiło się 16 obserwatorów, za co bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że za rok będzie Nas jeszcze więcej.

Na dzień dzisiejszy współpracowałam z 7 wydawnictwami oraz kilkunastoma autorami (nie mogę podać dokładnej liczby, ponieważ o wielu współpracach jeszcze nie wiecie 😉). Jestem ambasadorką jednej powieści i patronem medialnym trzech książek.

I tak właśnie wygląda podsumowanie urodzin bloga. Mam nadzieję, że to dopiero mały kroczek do przodu i za kilka lat będzie jeszcze lepiej. Przybywa Was, za co bardzo dziękuję!
Na zakończenie powiem jeszcze tylko, że już jutro ukażą się zapowiedzi na lipiec.


Buziaki, Oliwia ;)

4 komentarze :