[PATRONAT MEDIALNY] Chłopak, który pokazał mi, jak żyć - Samanta Louis

Dodaj komentarz

Autor: Samanta Louis
Tytuł: Chłopak, który pokazał mi, jak żyć
Wydawnictwo: e-bookowo
Liczba stron: 329
Premiera: 30 kwietnia 2018
 

Cześć!
Dzisiaj mam zaszczyt poinformować Was, że mój blog Wyśnione książki, został patronem medialnym "Chłopaka, który pokazał mi, jak żyć" autorstwa Samanty Louis


Opis:
Anastasia była zamkniętą w swojej bańce mydlanej, wokalistką, która nienawidziła mężczyzn. Powoli wspinała się po szczeblach kariery, ale nigdy nie chciała rozgłosu. Żyła w cieniu i robiła wszystko, aby poza muzycznym światem, zachować swoje zwyczajne życie. Wszystko zmieniło się podczas jednego koncertu, który był zwiastunem nadchodzących problemów i wielkiego bólu, jaki musiała ponownie doświadczyć.
 
Nate był tancerzem dziewczyny, któremu nie wolno było zbliżyć się do niej jak tylko w tańcu. Podczas zakończenia jednego z koncertów, wychodzi poza schemat i tym samym wywołuje lawinę zdarzeń, która zakończy się tragicznie. Jednak chłopak nie ma zamiaru odpuścić i robi wszystko, aby Anastasia pozwoliła się kochać.
 
 
Samanta Louis:
Pochodzi z Poznania, z zawodu jest fryzjerem, choć miała być księgową. Uwielbia czekoladę i czerwone wino. Wcześniej prowadziła bloga parentingowego, jednak pewnego dnia zapragnęła czegoś więcej. I tak oto spełniła swoje marzenie o wydaniu książki. W przyszłości planuje napisać kolejne poruszające romanse, w których nie zabraknie dramatyzmu, ale także miłości.  

 
Już niebawem na blogu ukaże się recenzja książki i nie tylko. 
Serdecznie zapraszam!

Buziaki, Oliwia ;)

0 komentarze :

Publikowanie komentarza