55. Moon Journal

Dodaj komentarz

Tytuł: Moon Journal
Wydawnictwo: Znak
Liczba stron: 192


Hej!
Tydzień temu ukazała się przedpremierowa recenzja powieści "Graffiti Moon", a dzisiaj przedstawię Wam księżycowy przewodnik. 

Księżyc jest jak lustro. Skoro odbija światło Słońca, ty też możesz się w nim przejrzeć.Twój osobisty przewodnik, który pozwoli ci odnaleźć harmonię z naturą i wewnętrzną równowagę. Dzięki "Moon Journal" złapiesz swój rytm - zdrowia, miłości i kariery. 

Oślepieni blaskiem ekranów smartfonów zapomnieliśmy o naturalnym rytmie życia, który wyznaczają cykle faz Księżyca i gwiazdy. "Moon Journal" pomoże ci do niego powrócić i właściwie nastawić twój zegar biologiczny.

"Moon Journal" powie ci, który wieczór będzie najlepszy na randkę, kiedy warto porozmawiać z szefem o podwyżce i kiedy... po prostu odpuścić. Nie tylko pokaże, jak działa zegar życia regulowany przez fazy Księżyca, ale i praktycznie doradzi, jak wykorzystać jego wskazania, aby odnaleźć szczęście i wejść na drogę osobistego rozwoju.


Co znajdziesz w tej książce?

Znajdziesz w niej szczegółową charakterystykę Księżyca, Słońca i znaków zodiaku. Poznasz znaczenie Księżyca i nauczysz się odmierzać życie zgodnie z jego ruchem. W każdym miesiącu na pierwszy plan wysuwa się nowy obszar życia - odnajdziesz sugestie, jak prowadzić dziennik, oraz wskazówki, jak wykorzystać Księżyc, by osiągnąć swoje cele.

Na początku każdego rozdziału znajdziesz niewypełniony kalendarz na trzydzieści dni. Dodaj daty i zakoloruj kółka zgodnie z fazami Księżyca dla każdego znaku. Pomoże ci to śledzić kolejne cykle i osiągnąć z nimi harmonię.

Znajdziesz tu również dużo miejsca na prowadzenie zapisków i notowanie swoich przemyśleń, a także dodatkowe informacje o ziołach, kryształach i rytuałach związanych z każdą fazą Księżyca. Przeczytasz też o codziennych, cotygodniowych, comiesięcznych i corocznych rytuałach, które można zsynchronizować z cyklami Księżyca i Słońca poprzez znaki zodiaku. W trakcie trwania cyklu Księżyca, podążając za trzema wcieleniami: dziewicą, matką i starowiną, poznasz jego mitologię i symbolikę. Wyznaczysz sobie nowe cele i będziesz je rozwijać (nów i przybywanie) do osiągnięcia szczytowego rozwoju (pełnia), aż w końcu pozbędziesz się tego, co zbędne, robiąc miejsce na to, co nowe (ubywanie).


Przewodnik ten przepełniony jest ciekawostkami na temat Księżyca oraz znaków zodiaku. Miłośnicy świata i kosmosu znajdą tutaj mnóstwo zadziwiających rzeczy. Kalendarz ten może stać się naszym przewodnikiem po życiu w zgodzie z naturą. Osoba, która kocha świat i chciałaby, żeby Księżyc pozytywnie na nią wpływał zdecydowanie powinna zaopatrzyć się w jeden z egzemplarzy "Moon Journal".


Buziaki, Oliwia ;)


Za możliwość poznania tej pozycji bardzo Dziękuję! 


0 komentarze :

Publikowanie komentarza