Fotorelacja z 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie cz.1

2 komentarzy
Hej!
Jakiś czas temu odbyły się Targi Książki w Krakowie i postanowiłam pokazać Wam, jak ja spędziłam tamte dni.

To są moje drugie tego typu targi. Razem z Anią spędziłyśmy trzy dni w Krakowie, piątek, sobotę i niedzielę. Z początku planowałyśmy być tylko w sobotę i niedzielę, ale jak się dowiedziałam, że w piątek ma być Nicholas Sparks wiedziałam, że muszę tam być również w piątek.


Był 27 października. Z samego rana wyruszyłam razem z Anią i moimi rodzicami w stronę EXPO. Dotarliśmy pod bramy ogromnego budynku około 10:30. Odebrałyśmy bilety i ruszyłyśmy na podbój książek.

Planowałyśmy na początku iść do Pani Elżbiety Dzikowskiej, ale okazało się, że podróżniczka się spóźnia. Korzystając z tego, że przy tym samym stoisku był Wojciech Cejrowski, podeszłyśmy do niego i zrobiłyśmy sobie zdjęcie.


Miałyśmy trochę czasu, więc poszłyśmy pooglądać stoiska. W tym czasie spotkałyśmy Czytacza i Abi. Chwilę porozmawialiśmy i poszłyśmy dalej.Razem z Anią postanowiłyśmy, że znowu pójdziemy na stoisko, gdzie miała podpisywać swoje książki Pani Elżbieta. Na szczęście okazało się, że podróżniczka już przyjechała. Stanęłyśmy w kolejce i dostałyśmy autografy i zrobiłyśmy sobie cudowne zdjęcia.

O 14:30 wybierałam się na spotkanie z Izabelą Milik, z którą poznałam się na pierwszej edycji BBM. Przy stoisku spotkałam się z Kasią i miałyśmy okazję chwilę porozmawiać. Następnie przyszła Iza i spędziłyśmy miło czas.


Prosto z wydawnictwa Novae Res pobiegłyśmy z Anią do kolejki do Nicholasa Sparksa. Czekałyśmy około 2 godziny, ale na szczęście udało się dostać do tego przecudownego autora. Sparksa czytam od początku mojej poważnej przygody z książkami. Uwielbiam jego powieści i nie mogę się doczekać, kiedy zapoznam się z wszystkimi. Spełnianie kolejnych marzeń jest cudowne. Rok temu spotkałam Martynę Wojciechowską, a w tym Nicholasa Sparksa. Marzenia na prawdę się spełniają, wystarczy chcieć. Pamiętajcie NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!
Na zakończenie pierwszego dnia zdążyłam podejść do Barbary Kosmowskiej, dzięki której zaczęłam więcej czytać. Chwilkę porozmawiałyśmy i tak zakończyłam swój pierwszy dzień na targach.


Jutro zapraszam na kolejną część fotorelacji!


Buziaki, Oliwia ;)

2 komentarze :