Kontakt i Współpraca

Dzień dobry, jestem Oliwia 
Z przyjemnością nawiążę współpracę z wydawnictwem, księgarnią lub autorem książki. Chętnie również obejmę patronatem książkę oraz napiszę blurb'a na okładkę. Jestem otwarta na współpracę, dlatego zachęcam do kontaktu.

Znajdziecie mnie tutaj:

Co czytam?
Moje ulubione gatunki książek to romans, literatura obyczajowa oraz młodzieżowa. Nie jestem jednak zamknięta na poznanie czegoś nowego.Teraz coraz częściej poznaję inne gatunki, dlatego mogę zrecenzować wszystkie ciekawe książki.

Jaka forma egzemplarzy recenzenckich?
Jestem zdecydowanie zwolenniczką książek papierowych. Jest to wspaniałe uczucie, gdy czuje się książkę pod palcami i bez problemu można poczuć jej zapach. To jednak nie znaczy, że nie przeczytam e-booka, czy nie wysłucham audiobooka. Jeśli pozycja będzie ciekawa i wciągająca nie ma znaczenia w jakiej jest formie.

Czas na opublikowanie recenzji?
Staram się czytać książki jak najszybciej, ale wiadomo, że nie zawsze jest na to czas. Postaram się, aby recenzja pojawiła się w ciągu miesiąca od otrzymania danej pozycji. Jestem również otwarta na ustalenie z Państwem konkretnej daty publikacji recenzji.


Kontakt:

wysnioneksiazki@interia.euOto moje logo:

0 komentarze :

Publikowanie komentarza