25. Ta dziewczyna - Colleen Hoover

Dodaj komentarz

Autor: Colleen Hoover
Tytuł: Ta dziewczyna
Tłumaczenie: Jarosław Mikos
Wydawnictwo: W.A.B.
Liczba stron: 342


Hej!
To właśnie dzisiaj opowiem Wam o ostatniej części z serii "Pułapka uczuć".

Mój ostatni kawałek.

Po dwóch latach znajomości Layken i Will, wciąż szaleńczo w sobie zakochani, biorą ślub. Ich droga do ołtarza nie była jednak usłana różami. Teraz mają wreszcie czas dla siebie i mogą cieszyć się wymarzonym "weekendem miodowym". To dla nich również okazja do wspomnień. Layken chce wiedzieć o swoim mężu wszystko. Także to, jak ich znajomość i jej trudne początki wyglądały z jego perspektywy. A Will? Jak na dobrego męża przystało, spełnia życzenie żony i dzieli się z nią najskrytszymi myślami, nie ukrywając absolutnie niczego...

Nadszedł właśnie czas, kiedy skończyła się przygoda z Layken i Willem. To była niesamowita historia, której nie zapomnę długo, długo. 

"Ta dziewczyna" opowiada o miesiącu miodowym głównych bohaterów, ale również powtarza dwa wcześniejsze tomy z punktu widzenia Willa. Dzięki tej książce dowiadujemy się co myślał chłopak i jak spostrzegał świat. Czytając "Pułapkę uczuć" zastanawiałam się co w danej chwili myśli Will i teraz mogłam się tego dowiedzieć. 

Bohaterowie są już starsi, ale nadal wszystkich kocham. To spotkanie z postaciami jest czymś cudownym. W tej książce mamy ich porównanie. Możemy zobaczyć jak zmienili się pod wpływem przeżyć i doświadczeń. 

Powrót do pierwszych chwil Layken i jej ukochanego to niesamowicie spędzone chwile. Wszystkie trzy książki bardzo mi się podobały, ale jednak pierwsze spotkanie z tą trylogią rządzi. 

Nie mogę Wam wiele opowiedzieć o tej książce, ponieważ to powrót do poprzednich tomów, ale zupełnie z innej perspektywy. W przeszłość wplątana jest też teraźniejszość, co jest niesamowitym zabiegiem. Bardzo mi się to podobało.

Niestety to koniec przygód Lake i Will, ale na szczęście to dopiero początek twórczości Colleen Hoover. Już nie mogę się doczekać kolejnych pozycji tej autorki na mojej półce, ale również nie mogę się doczekać kolejnych nowych lektur z pod pióra tej niesamowitej kobiety.

Ocena książki: 10/10


Buziaki, Oliwia ;)

0 komentarze :

Publikowanie komentarza