23. Nieprzekraczalna granica - Colleen Hoover

Dodaj komentarz

Autor: Colleen Hoover
Tytuł: Nieprzekraczalna granica
Tłumaczenie: Jarosław Mikos
Wydawnictwo: W.A.B.
Liczba stron: 301


Hej!
Tak jak obiecałam przeczytałam "Nieprzekraczalną granicę" drugą część  "Pułapki uczuć".

Tańczysz wciąż w moich wspomnieniach.

Layken i Willa łączy więcej niż typowe młode pary. Mają za sobą podobne doświadczenia, podobne potrzeby. Oboje stracili rodziców i muszą poradzić sobie z wychowaniem młodego rodzeństwa. Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni. Ich związek rozpada się jednak, gdy na drodze Willa pojawia się jego dawna miłość Vaughn. Chłopak utrzymuje z nią kontakt, chociaż wie, że Layken może mu nie wybaczyć kłamstw.
Czasami dwoje ludzi musi się rozstać, by zdać sobie sprawę z tego, jak bardzo siebie potrzebują. Czy Willowi uda się naprawić to, co zniszczył, zanim straci Layken na zawsze i już nigdy więcej się nie zobaczą?

Druga część genialnej trylogii "Pułapki uczuć" autorstwa Colleen Hoover. Jak opowiadałam Wam o pierwszym tomie zachwycałam się. Nie mogłam się doczekać kiedy poznam dalsze losy bohaterów. I co? I jestem już po lekturze "Nieprzekraczalnej granicy" :D 

Layken i Will są już trochę starsi i wiele przeżyli. Lake pogodziła się z ogromną stratą i to zbliżyło ją jeszcze bardziej do ukochanego. 

Miłość głównych bohaterów jest ogromna, ale okazuje się, że zmiany niepokoją i wszystko jest podejrzane. Niewiadomo komu ufać. A może nikt nie mówi prawdy?

Pewnego dnia Will spotyka na swojej drodze dziewczynę, którą kiedyś kochał nad życie - Vaughn. Jest to piękna kobieta, która porzuciła Coopera, gdy dowiedziała się o stracie młodzieńca. Mimo dawnych uczuć Will kocha Layken, ale czy to wystarczy? Czy Lake uwierzy ukochanemu? Jak zakończy się niesamowita historia miłosna? Czy chłopak przypomni sobie jak wyglądało jego życie, gdy przy jego boku była Vaughn?

Musicie to przeczytać! Na prawdę. Te książki to fenomenalna przygoda, którą żal kończyć. Odpowiedzi na pytanie i niesamowite postacie. Mnóstwo akcji, śmiechu, łez. Od razu zabieram się za ostatnią część niesamowitej trylogii. Wierzę, że te pozycje pozostaną w mej pamięci długo. A sama autorka będzie z książki na książkę coraz lepsza. Spotkałam ją w Krakowie kilka miesięcy temu i wiem, że ta kobieta kryje w sobie historie, które będą niesamowite.


Ocena książki: 9,5/10


Buziaki, Oliwia ;)

0 komentarze :

Publikowanie komentarza